◊°•Fire~Forum•°◊™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Властелинът на Пръстените

2 posters

Go down

Властелинът на Пръстените Empty Властелинът на Пръстените

Писане  mimito Чет Яну 08, 2009 6:20 pm

Властелинът на Пръстените

Властелинът на Пръстените 8168d30522

## Жанр : Екшън / Фентъзи / Приключенски

## Режисьор : Питър Джаксън

## Сценарист : Дж.Р.Р.Толкин

## В ролите : Йън Маккелън, Шон Бийн, Виго Мортенсен, Лив Тайлър, Миранда Отто, Кристофър Лий, Шон Остин, Джон Рис-Дейвис, Кейт Бланшет, Илайджа Ууд, Хюго Уийвинг

## IMDB : Линк към IMDB / User Rating: 8.6/10 (230,043 votes) / Top 250: #28

## Държава : САЩ / Нова Заландия / Германия

## Година : 2001

## Премиера : 22 Март 2002 за България

## Времетраене : 180 минути

## Резюме : Младият хобит Фродо и смелата задруга от приятели и съюзници се впускат в опасна мисия, за да унищожат легендарния Единствен пръстен. По петите им са слугите на злия Саурон, Господарят на мрака и създател на Пръстена. Ако Саурон си върне Пръстена, Средната земя е обречена.

Смелата група от хобити, елфи и хора се е разделила на три, опитвайки се да се противопостави на злите сили на Саруман и Саурон. В своите пътешествия, членовете на Задругата ще се сблъскат с невъобразими опасности и древни чудеса. Заедно те ще трябва да се изправят срещу могъщата сила на Двете кули. Втората част от фантастичната история започва оттам, където свърши първата: смелата група от хобити, елфи и хора се е разделила на три, опитвайки се да се противопостави на злите сили на Саруман и Саурон. В своите пътешествия, членовете на Задругата ще се сблъскат с невъобразими опасности и древни чудеса. Заедно те ще трябва да се изправят срещу могъщата сила на Двете кули. Тази епична история за доброто, злото, приятелството и саможертвата, ще ви пренесе на места, които надминават и най-смелите ви фантазии. С много нови светове и завладяващи нови герои приключението продължава... с още по-богати образи, по-зрелищни визуални ефекти, повече магия...

Линк за теглене: http://zamunda.net/details.php?id=91544&hit=1

Според мен това е много хубав филм.
mimito
mimito
Напрведващ
Напрведващ

Брой мнения : 64
Join date : 04.01.2009
Местожителство : Bulgaria

Върнете се в началото Go down

Властелинът на Пръстените Empty Re: Властелинът на Пръстените

Писане  FieryDarkness Чет Яну 08, 2009 7:14 pm

И на мен много ми харесва. Това е един от любимите ми филми.
FieryDarkness
FieryDarkness
Fire~Admin
Fire~Admin

Брой мнения : 84
Join date : 03.01.2009
Местожителство : ~СлЪнЧеВ-ОсТрОв~

https://fire-forum.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите